Grobelni.com

O nas

Grobelni.com Sp. z o.o. Sp.k.

Firma powstała z pasji, zaangażowania i chęci do tworzenia.
W naszej pracy wykorzystujemy najwyższej jakości, niezawodne i sprawdzone materiały oraz światową technologię. Współpracujemy z producentami takimi jak: Viessmann, Gree, Mitsubishi, Daikin, Vasco, Zehnder.

Rozmowa jest dla nas ważna.
Rozmowa, analiza potrzeb dają w rezultacie najefektywniejsze rozwiązania.
Czas poświęcony na analizę rozwiązań dla konkretnej inwestycji zapewnia oszczędności dla naszych Klientów na lata.
Łączymy nasze kompetencje i wieloletnie doświadczenie, by nasi wymagający Klienci otrzymali pełne wsparcie w procesie realizacji swojego projektu. Doświadczeni pracownicy naszej firmy wyposażeni w profesjonalne narzędzia to najwyższej klasy fachowcy branży. 

Nasza załoga regularnie bierze udział w szkoleniach, podnosząc swoje kwalifikacje. Jako zespół każdego dnia nawzajem się inspirujemy, wspieramy i motywujemy do ciężkiej ale jakże kreatywnej pracy.

Terminowość jest dla nas ważna.
Nasi klienci cenią nas za dotrzymywanie terminów, dyspozycyjność i dużą elastyczność.
Doceniają rzetelność naszej pracy i wysoki poziom obsługi Klienta.
Klienci chętnie powierzają nam kompleksowe wykonawstwo w zakresie instalacji.


Zapraszamy Państwa serdecznie do skorzystania z naszych usług.

Zaufali nam:

Klienci indywidualni oraz Inwestorzy komercyjni realizujący systemy grzewcze, wentylację. klimatyzację, fotowoltaikę dla swoich przestrzeni domowych, biurowych, handlowych:

HOT_elarnia**** & SPA_larnia kcal             SBU             ATANER            36 minut
Szpital Powiatowy w Śremie        York PL        Zagroda Szczęśliwych Zwierząt METPOL        TADAR        Schmalz

Systemy grzewcze

Wykonujemy kompleksowo instalacje grzewcze oparte na nowoczesnych rozwiązaniach technologicznych. Specjalizujemy się w systemach opartych na pompach ciepła oraz kotłach gazowych. Posiadamy doświadczenie w realizacjach od domów jednorodzinnych do budynków przemysłowych oraz zakładów produkcyjnych.

Wentylacja

Wykonujemy systemy wentylacji mechanicznej w szerokim zakresie.

Klimatyzacja

Wykonujemy systemy klimatyzacji od pojedynczych pomieszczeń po obiekty przemysłowe. Współpracujemy ze światowymi liderami w produkcji urządzeń: Gree, Viessmann, Mitsubishi, Daikin, LG, Samsung

Fotowoltaika

Tworzymy kompleksowe instalacje grzewcze, które uzupełniamy o moduły fotowoltaiczne produkujące prąd, który wykorzystujemy do produkcji ciepła i chłodu dla naszych układów. Optymalizujemy całe obiekty tak by dążyć do ich samowystarczalności energetycznej. Montujemy tylko sprawdzone urządzenia z realną gwarancją producenta.